Poznajemy zawody - spotkanie z sędzią

Witamy Św. Mikołaja

Śpiewamy hymn Polski

Występ Sówek

Pokaz mody patriotycznej

Oddajemy hołd bohaterom

Patriotyczne robótki

Teatrzyk cieni

W dniu 8 listopada oglądaliśmy spektakl "Przygody Koziołka Matołka" z wykorzystaniem teatrzyku cieni w wykonaniu Agencji Artystycznej z Rzeszowa.

Wizyta Kominiarzy

Remiza Jagodajna - lekcja przyrodnicza z Centrum Natura 2000

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień chłopaka

1 października obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dla wspaniałych Super Chłopaków z najstarszych grup przedszkolnych przygotowano niaspodzianki. Były tańce, wyścigi, zagadki, kręcioły, gry z kostką i słodkości. Wszystkiego najlepszego Chłopcy!

Powitanie Jesieni

24 września poitaliśmy hucznie Jesień bawiąc się z animatorami z firmy Aster z Grybowa. To była naprawdę szałowa zabawa.

Sprzątanie Świata 2018

21 września był dniem pełnym wrażeń. Zaraz po uroczystościach porannych przedszkolaki włączyły się w akcję spzrątania świata i uporządkowały teren przedszkola oraz pobliskie trawniki dzielnie segregując napotkane śmieci. Sprzątali i mali i duzi z uśmiechami na buzi.

21 września - Pasowanie

Dzień przedszkolaka

Więcej na ten temat w zakładkach poszczególnych grup. Zapraszamy.

Baśń o pięciu groszkach

14 września poraz pierwszy w tym roku oglądnęliśmy teatrzyk. Spektakl pt. "Bajka o pięciu groszkach" wystawili dla nas aktorzy krakowskiego Teatru Amuzado. Było wesoło i niesamowicie.