DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Dzień Edukacji Narodowej

15 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji przedszkolaki przygototowały dla przcowników przedszkola urocze występy. Wszystkich obdarowano wierszem, piosenką, tańcem i słodkim miodkiem. Pani dyrektor zaś rozdała nagrody pieniężne. dziękujemy dzieciom. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, dziękujemy rodzicom za życzenia i ciepłe słowa.

Zielona Niepodległa

06.10.2021 w ramach akcji Nadleśnictwa Nowa Dęba pod hasłem #sadziMY oraz Dnia Drzewa, które przypada 10 października w ogrodzie przedszkolnym zasadziliśmy drzewa. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły:  w przygotowaniu  stanowisk pod drzewa oraz w sadzeniu drzew - jodeł pospolitych  w ogrodzie przedszkolnym. Każda grupa zasadziła swoją jodłę. Podjęte działania są również efektem realizacji zadania  z projektu "Piękna nasza Polska cała".

Sprzątanie świata  - nawet małe dzieci segregują śmieci

23 września wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola przyłączyły się do akcji Sprzątania Świata.  Dzieci uzbrojone w rękawiczki i worki do segregacji dzielnie porządkowały ogród i teren wokół przedszkola. Akcję sprzątanie poprzedziły zajęcia na temat segregacji śmieci.