Przedszkole nr 1 w Tarnobrzegu

MUCHOMORKI

Wycieczka do Hurtowni Zabawek "KONTAKT"

 Dzień Edukacji Narodowej

więcej...

"PSIjaciel zwierząt" - akcja edukacyjna Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt  ANIMALS.

 5 października Muchomorki wzięły udział w zajęciach mających na celu szerzeniewśród dzieci wiedzy na temat świata zwierząt w kontekście prawidłowego postępowania w kontaktach ze zwierzętami, z elementami zasad bezpieczeństwa i nauką odpowiedzialności. Po pomyślnie zdanym egzaminie dzieci otrzymały kolorowanki i odznaki przyjaciela zwierząt.

 

Lekcja Przyrodnicza

więcej...

Jubilaci

Dzień uśmiechu

Uśmiech jest ważny, ma nawet swoje święto 6 października. My tego dnia świętowaliśmy szukając w lusterku najpiękniejszego uśmiechu świata, poznając działanie aparatu i literę "A a". Myślimy, że poszukiwania były udane, co widać na załączonych zdjęciach.

 

 

Jarzyniaki

 

 

Poznajemy warzywa

Zajęcia z języka angielskiego i rytmiki

Dzień chłopaka

29 września nasi chłopcy obchodzili swoje święto. Z tej okazji czekało na nich kilka niespodzianek. Po pomyślnie przebytych próbach: odwagi, powagi, wytrzymałości i mądrości, chłopcy odlatywali na balonowych rakietach(niestety nie ma zdjęcia, bo fotograf też oblatywał swoją rakietę)  i zdobyli medale super chłopaka i dyplomy. Nie zabrakło też słodkich niespodzianek od rodziców, które wszystkim bardzo smakowały.

Sok

Dzień Przedszkolaka

Wycieczka do miasteczka ruchu drogowego

Sprzątanie świata

W ogrodzie

 

Wrześniowi jubilaci

 

 

Pierwsze koty za płoty