DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jesiennie

28 października - Dzień jabłka

Dzień Przedszkolaka

Dzień 20.09.2021 w przedszkolach  w naszym mieście i w całym kraju był dniem bardzo wesołym i kolorowym, a to za sprawą święta, które obchodzimy od 2013 roku. W tym dniu świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji bawiliśmy się wszyscy razem, bo wspólna zabawa jest ciekawsza i weselsza. Dzieci tego dnia otrzymały pamiątkowe medale, a także pozowały do śmiesznych zdjęć w foto budce. Wszystkim przedszkolakom życzymy radości ze zdobywanej wiedzy, samych wesołych chwil spędzanych w przedszkolach, uśmiechu i beztroski.

Dzień kropki

15.09.2021 obchodziliśmy "Międzynarodowy Dzień Kropki". Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. My także w tym dniu bawiliśmy się z "kropką" w roli głównej. Było kreatywnie i kolorowo.

Spotkanie z policjantem

03.09.2021 Krasnale odwiedził pan  policjant i przypomniał zasady bezpieczeństwa w domu i na ulicy oraz opowiedział różne ciekawostki o swojej pracy. Dziękujemy Panu dzielnicowemu za ciekawą lekcję.