DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Misiaczki

Wigilijny obiad

Uroczysty wigilijny obiad odbył  się w dniu 22 grudnia 2021r. W świątecznym nastroju wysłuchaliśmy życzeń Pani Dyrektor i podzieliliśmy się opłatkiem. Przy pięknie przystrojonych stołach, w blasku  świateł choinki, przy dźwiękach kolęd i pastorałek zasiedliśmy do wigilijnego obiadu, na który wszystkie dzieci czekały z radością.

Święta tuż tuż

Mikołaju dzieci już czekają

Deszczowo i wietrznie

Mali Polacy

15 października - Dzień Dziewczynki i Chłopaka

Dziś świętowaliśmy Dzień Chłopaka i Dziewczynki. Najpierw wcześnie rano były tańce ze światełkami. Potem odkryliśmy, że zniknęły jajka niespodzianki, a pojawiło się tajemnicze pudełko - było puste. Następnie przechodziliśmy po czarodziejskim moście pełnym dziur, czarowaliśmy obrazy na matach sensorycznych, a na koniec zaczarowaliśmy tajemnicze pudełko i po otwarciu znaleźliśmy w nim kinder jajka. To był bardzo wesoły dzień.

Jesienne aktywności

20 września Dzień Przedszkolaka