Przedszkole nr 1 w Tarnobrzegu

MUCHOMORKI

Dla Mamusi i Tatusia

"Jak żabka mała rodziców nie słuchała"

Czerwcowa jubilatka

Wycieczka do kompleksu Świętokrzyska Polana

3 miejsce w konkursie foto "Tarnobrzeg - miasto dzieci"

Zdjęcie konkursowe

Hiacynty

Majowa jubilatka

Wizyta u Strażaków

 

Nasz udział w konkursie recytatorskim pod hasłem "Wiersze, które uczą"

więcej...

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zabawy z piłkarzami Klubu Sportowego "Siarka Tarnobrzeg"

Nasz solenizant

 

 

II miejsce w konkursie "Ilustracja do mojej ulubionej kołysanki"

Akademia Przyjaźni

Marcowy jubilat

Dzień Dziewczynek

Warsztaty "Pierwsza pomoc"

2 marca dzięki uprzejmośći firmy AVIVA dzieci wzięły udział w warsztatach "Pierwsza pomoc". Pod okiem doświadczonego ratownika medycznego przedszkolaki zdobywały pierwsze szlify w ratowaniu osoby nieprzytomnej. Każdy mógł spróbować wykonania masażu serca na fantomie i układania chorego w pozycji bezpiecznej. Utrwalono też wiadomości z zakresu wzywania pomocy pogotowia i innych służb.

Lutowy jubilat

Bal karnawałowy

więcej...

Styczniowy jubilat

 

Cztery pory ma rok cały

"Z pasterską kolędą" dla Rodziców i kolegów.

 

 

Udział Oli w konkursie na "Najładniejszy łańcuch choinkowy"

Brawo!

Taka nasza choineczka

Świąteczne rachunki


Mikołaj się zbliża

 

Grudniowi jubilaci

Andrzejki

Zmisiowane dni

W misiowym tygodniu rozpoczęliśmy wędrówkę Misia Zdzisia po domach przedszkolaków w ramach międzynarodowego projektu czytelniczego "Mały Miś w świecie wielkiej literatury", którego autorką jest Pani Aneta Konefał. Zdziś odwiedził już kilkoro przedszkolaków, pozostali z niecierpliwością czekają na uśmiech losu, który sprawi , że Zdziś będzie gościł w ich domu.

Pasowanie na Muchomorka

więcej...

Plakat na pasowanie

W Muzeum Bombki Choinkowej

więcej...

Poznajcie Cichacze

Pochodzą z Grzecznolandii, nie lubią hałasu i kłótni, więc mieszkają w dźwiękoszczelnym pudełku. Uwielbiają natomiast przebywać z przedszkolakami i obserwować je w czasie pracy i zabawy.

 

Rysowanie na dywanie

Listopadowi jubilaci

Mali Polacy

Jak to smakuje?

Poznajemy pracę listonosza

Literkowo

Wycieczka do Hurtowni Zabawek "KONTAKT"

 Dzień Edukacji Narodowej

więcej...

"PSIjaciel zwierząt" - akcja edukacyjna Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt  ANIMALS.

 5 października Muchomorki wzięły udział w zajęciach mających na celu szerzeniewśród dzieci wiedzy na temat świata zwierząt w kontekście prawidłowego postępowania w kontaktach ze zwierzętami, z elementami zasad bezpieczeństwa i nauką odpowiedzialności. Po pomyślnie zdanym egzaminie dzieci otrzymały kolorowanki i odznaki przyjaciela zwierząt.

 

Lekcja Przyrodnicza

więcej...

Październikowi  jubilaci

 

Dzień uśmiechu

Uśmiech jest ważny, ma nawet swoje święto 6 października. My tego dnia świętowaliśmy szukając w lusterku najpiękniejszego uśmiechu świata, poznając działanie aparatu i literę "A a". Myślimy, że poszukiwania były udane, co widać na załączonych zdjęciach.

 

 

Jarzyniaki

 

 

Poznajemy warzywa

Zajęcia z języka angielskiego i rytmiki

Dzień chłopaka

29 września nasi chłopcy obchodzili swoje święto. Z tej okazji czekało na nich kilka niespodzianek. Po pomyślnie przebytych próbach: odwagi, powagi, wytrzymałości i mądrości, chłopcy odlatywali na balonowych rakietach(niestety nie ma zdjęcia, bo fotograf też oblatywał swoją rakietę)  i zdobyli medale super chłopaka i dyplomy. Nie zabrakło też słodkich niespodzianek od rodziców, które wszystkim bardzo smakowały.

Sok

Dzień Przedszkolaka

Wycieczka do miasteczka ruchu drogowego

Sprzątanie świata

W ogrodzie

 

Wrześniowi jubilaci

 

 

Pierwsze koty za płoty