Przedszkole nr 1 w Tarnobrzegu

KRASNALE

Krasnal, krasnal ładnie bawi się

Krasnal, krasnal zawsze wszystko zje

Krasnal, krasnal zawsze uśmiech ma

więc krasnalem jestem ja!

100 lat!


Witamy wiosnę

 

Nasz zielony ogródek

 

 

Dzień Kobiet

 

Smoki

W kosmosie

 

Mali Ratownicy

Krasnalki 2 marca wzięły udział w warsztatach "Pierwsza Pomoc". Warsztaty te miały na celu pomóc zrozumieć najmłodszym jak ważna jest pomoc drugiej osobie niezależnie od wzrostu i wieku. Patronem akcji była AVIVA. O dziwo dzieci radziły sobie doskonale w pierwszych doświadczeniach ratowniczych i otrzymały dyplom bardzo dzielnego małego ratownika.

 

Układamy bałwanki

Walentynki, Walentynki dla chłopczyka i dziewczynki

Dla Babci i Dziadka

Urodziny Zuzi

Urodziny Michałka

 Urodziny Adasia

Bal nad bale

 

Świąteczne warsztaty z rodzicami

Krasnalki w Teatrze w Tarnobrzeskim Domu Kultury

Ubieramy choinkę

Spotkanie z Mikołajem

Pasowanie na Krasnala

więcej...

Mali Polacy

 Owoce i warzywa mają wesołe miny, bo są bogate w witaminy!

 


Zabawy w naszym ogrodzie przedszkolnym

 

 

Dzień Chłopaka 


W dniu 29 września chłopcy w naszej grupie byli witani szczególnie gorąco. Tego dnia dziewczynki zadbały, aby wszyscy chłopcy czuli się wyjątkowo. Było wiele zabaw i konkursów oraz słodka niespodzianka. Na  zakończenie chłopcy otrzymali prezenciki od koleżanek z grupy. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji i dobrej zabawy!

   

Dzień Przedszkolaka

Jubilaci